Studené protektory

Protektorujeme od roku 1991

Jsme první studenou protektorovnou v České republice. Vyrábíme vysoce kvalitní studené protektory přesně podle potřeb zákazníka. Důraz při výrobě klademe nejen na spolehlivost protektorovaných pneumatik, ale také na bezpečnost při jejich užívání.

Proč protektorovat u WETEST pneu

Garantujeme nejvyšší kvalitu používaných materiálů.

Provádíme pečlivou kontrolu protektorů a klademe důraz na bezpečnost.

Jsme specialisté na studené protektorování.

Pro studené protektorování používáme protektorovací materiál značek Kraiburg, ContiTread, Galco a Vipal. Výrobu provádíme buď na prověřených pláštích dodaných zákazníkem, nebo na vlastních pláštích renomovaných výrobců.

Nabízíme kvalitní opravný materiál značky Vipal.

Jak probíhá studené protektorování

Vstupní prohlídka

Záleží nám na vaší bezpečnosti. Protektorování tedy začíná důkladnou prohlídkou kostry pneumatiky a zjištěním jejího stavu pomocí vizuální kontroly na roztahovacím zařízení, kontrolou v přístroji sherograf, případně tlakovou zkouškou kostry pneumatiky. Kostra je pak umístěna do temperovací místnosti, kde je důkladně vysušena.

Drásání

Samotný proces protektorování začíná odrásáním zbytků starého běhounu pomocí číslicově řízené brusky Matteuzii RAS 90 DC4 Ultra.

Důkladná příprava

Po odrásání se na pracovišti výsprav a oprav na kostře pneumatiky vyspraví drobná poškození (způsobená předchozím užíváním pneu), a to v oblasti koruny, bočnice nebo patek pneumatiky. V případě průpichu je aplikována záplata.

Protektorování

Protektorování pak pokračuje aplikací nového, předvulkanizovaného běhounu, a to pomocí automatické navalovačky AZ SB1.

Nový běhoun

Poté následuje vulkanizace pneumatiky v autoklávu, ve kterém díky přesně daném tlaku, teplotě a času dochází k dokonalé soudržnosti běhounu s kostrou pneumatiky.

Výstupní kontrola

Na samotný závěr procesu studeného protektorování probíhá pečlivá výstupní kontrola již hotového protektoru.

Nejprodávanější dezény